Aranżacja wnętrz

Dywany easy clean
Home » Dywany łatwoczyszczące dla alergików i dzieci
Dywan łatwoczyszczące

Dywany łatwoczyszczące dla alergików i dzieci

Dywany sprawiają kłopoty alergikom, rodzicom małych dzieci oraz właścicielom zwierząt. Dywan trudny w wyczyszczeniu może potęgować objawy uczulenia oraz stanowić zagrożenie dla maluchów. Dlatego w domu, w którym mieszka alergik, dziecko lub zwierzak świetnie sprawdzi się dywan łatwoczyszczący

Dywany łatwoczyszczące – charakterystyka

Dywany łatwe w czyszczeniu to produkty, które wyróżniają się rosnącą popularnością. Ich praktyczność jest nie do przecenienia! Dzięki innowacyjnej powłoce Easy Clean, dywan łatwoczyszczący przez długi czas zachowuje piękny wygląd i puszystość. Jak to możliwe?

Powłoka Easy Clean sprawia, że dywan pod względem wyglądu nie różni się niczym od innych modeli. Tak, jak one, cieszy oczy wspaniałymi kolorami oraz przyjemnymi wrażeniami dotykowymi. Sekret dywanów prostych w czyszczeniu tkwi we wspomnianej powłoce. To ona chroni dywan przed przyleganiem zanieczyszczeń do powierzchni włosia oraz zapobiega ich wnikaniu w głębsze struktury dywanu. Dzięki temu dbanie o dywan łatwoczyszczący jest bardzo proste – wystarczy systematycznie go odkurzać, aby cieszyć się piękną dekoracją przez długie lata.

Dywany łatwe w czyszczeniu dla alergików

Jeśli dokucza Ci alergia związana z roztoczami czy kurzem, być może świadomie nie upiększasz swojego domu dywanami. Uchodzą one bowiem za dekoracje, która przyciągają drobne, trudne do usunięcia zanieczyszczenia, mogące potęgować objawy uczulenia. Katar i łzawienie oczu to często wystarczające argumenty, aby zrezygnować z dywanów. Warto jednak wiedzieć, że mimo alergii, możesz cieszyć się dywanem w domu. Jak to możliwe?

Dywany z powłoką Easy Clean to rozwiązanie dla alergików, którzy mimo uczulenia na kurz i roztocza, pragną posiadać ww. dekorację w swoim otoczeniu. Dzięki powłoce, dywany łatwoczyszczące nie gromadzą zanieczyszczeń – drobinki brudu nie osadzają się w trwały sposób na ich powierzchni oraz nie wnikają w głąb struktury. Powyższe rozwiązanie sprawia, że dywany wyposażone w powłokę Easy Clean sprząta się szybko i łatwo, przywracając im, tak ważną dla alergików, czystość. Dywan pozbawiony kurzu i roztoczy nie tylko cieszy oczy, ale przede wszystkim jest bezpieczny dla domowników z uczuleniem.

Dywany Easy Clean dla dzieci i zwierząt

Dywany łatwe w czyszczeniu to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie do każdego domu. Z powodzeniem i radością można je użytkować także w tych lokalach, w których mieszkają dzieci oraz zwierzęta. Powłoka Easy Clean to idealny wybór wszędzie tam, gdzie należy szczególnie dbać o czystość.

Jeśli posiadasz małe dziecko to na pewno wiesz, jak istotne jest zachowanie higieny w domu. Maluchy z upodobaniem podnoszą wszystko z podłogi i wkładają do ust. To zupełnie normalne zachowanie, ale pamiętaj, że dziecko może zakrztusić się znalezionym okruszkiem albo nabawić się infekcji jamy ustnej po kontakcie z brudną powierzchnią. Aby uniknąć ww. niebezpieczeństw, postaw na dywany łatwoczyszczące z powłoką Easy Clean. Dzięki niej szybko i perfekcyjnie odkurzysz dywan, przywracając mu pełną czystość.

Dywany łatwoczyszczące to także świetne rozwiązanie dla właścicieli psów i kotów. Każdy miłośnik zwierząt wie, jak trudno usunąć z dywanu sierść. Dzięki dywanom z powłoką Easy Clean, ten problem odchodzi w przeszłość. Powłoka zapobiega trwałemu osadzaniu się sierści na powierzchni dywanu oraz chroni przed jej wnikaniem w głąb włosia. Powłoka sprawia, że odkurzanie sierści jest łatwe i szybkie, co pozwala cieszyć się jednocześnie dwiema rzeczami – obecnością zwierzaka w domu oraz czystym dywanem.

Podsumowanie

Dywany łatwoczyszczące to rozwianie dla każdego, kto ceni swój czas, zdrowie i piękne wnętrza. Innowacyjna powłoka Easy Clean sprawia, że dywany, które są w nią wyposażone, sprząta się szybko, łatwo i dokładnie, a wystarcza do tego… zwykły odkurzacz! Spraw sobie przyjemność i wybierz dywan łatwoczyszczący – to praktyczna, funkcjonalna i estetyczna inwestycja na długie lata.

Więcej porad, wskazówek i inspiracji w kwestii dywanów na stronie living-home.eu

Jeden komentarz

  • Woyta$

    25 marca 2022 at 14:57

    Technologia poszła już dalej i obecnie można kupić inne sprzęty wykonane z tkanin o takich własciwościach. Na przykąłd w firmie w której jak pracuje ustawione są sofy biurowe wykonane z łatwoczyszczących materiałów i jest to bardzo praktyxzne rozwiązanie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz