magazyn informacyjny

Wiadomości | analizy | opinie | ciekawostki
Home » Gadżety firmowe z logo jako dobry sposób na promocję marki

Gadżety firmowe z logo jako dobry sposób na promocję marki

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że reklama jest dźwignią handlu. Trudno bez odpowiedniej promocji firmy osiągnąć sukces. Dzisiaj – z uwagi na nieustannie rosnącą konkurencję – jest to jeszcze trudniejsze. Okazuje się, że świetnie w promocji firmy sprawdzają się różnego rodzaju gadżety firmowe z logo. Mogą to być naklejki, standy, torby papierowe i wiele innych.

Jaki powinien być idealny gadżet reklamowy?

Gadżety reklamowe spełnią swoją rolę tylko wtedy, kiedy będą to gadżety naprawdę dobre. Za takie uważa się przede wszystkim te, które są naprawdę estetycznie wykonane. Torby papierowe z nadrukiem, smycze, naklejki, koszulki czy standy będą dobrze reklamowały firmę, jeśli logo i nazwa będą znajdowały się w widocznym miejscu. Ważne jest prawidłowe rozmieszczenie logo na gadżecie. Chcąc promować firmę, warto stawiać na te gadżety, które są przydatne dla odbiorcy.

Dlaczego gadżety reklamowe wywołują pozytywne postawy klientów?

Gadżety reklamowe z logo firmy spełnią swoją rolę, kiedy będą wręczane klientom, jako drobny upominek. Jest to niezwykle miły gest, który pokazuje, że mamy naprawdę dobre zamiary. Prezenty sprawiają, że osoba obdarowana poczuje się ważna, doceniona, a jednocześnie zobowiązana względem osoby (firmy), przez którą została obdarowana.

Takie drobne podarunki są dla klienta sygnałem, że firma stawia nie tylko na chęć zysku, ale dba także o dobre relacje z tymi, którzy kupują jej produkty bądź korzystają z jej usług. Gadżety reklamowe sprawiają, że zyskujemy sympatię klienta, który następnym razem chętnie do nas wróci.

Czy gadżety reklamowe czynią firmę bardziej widoczną?

Torby papierowe z nadrukiem

Logo umieszczone na naklejkach, torbach papierowych, koszulkach czy innych gadżetach jest zawsze bardzo dobrze widoczne. Ma charakter ekspansywny, co oznacza, że naprawdę często wpada klientom w oko. Przekłada się to na lepszą widoczność firmy, a to z kolei gwarantuje większe szanse na to, że firma zostanie zapamiętana przez potencjalnych klientów. To najprostszy sposób na zbudowanie silnej pozycji firmy.

Dzięki gadżetom reklamowym zaczyna ona istnieć w świadomości klientów, którzy zaczynają częściej stawiać na jej usługi/produkty. Dzięki takim prostym gadżetom reklamowym firma przestaje być anonima, nie ginie już w gąszczu innych firm obecnych na rynku.

Komu przekazywać gadżety reklamowe?

Wielu przedsiębiorców popełnia duży błąd, obdarowując gadżetami reklamowymi tylko klientów. Tymczasem okazuje się, że warto, aby korzystali z nich również pracownicy firmy. Gadżety ułatwiają im funkcjonowanie w firmie, często są przydatne, kiedy wykonywane są codzienne obowiązki. Warto jednak pamiętać, że pracownik prędzej czy później z firmy wychodzi, zabierając ze sobą gadżety, którymi został obdarowany.

Oznacza to, że o naszej firmie dowiedzą się osoby z jego otoczenia. Co więcej, pracownik, który dostaje gadżety reklamowe, postrzega firmę zdecydowanie bardziej pozytywnie, jawi mu się ona, jako bardziej przyjazna. W efekcie chętniej poleca ją rodzinie i przyjaciołom, zachwalając jej zalety.

Komu powierzyć wykonanie gadżetów reklamowych?

Jak już wspomnieliśmy, gadżety reklamowe będą spełniały swoją rolę, jeśli ich jakość będzie wystarczająco wysoka i będą właściwie dobrane. Dlatego tak ważne jest, aby ich wykonanie powierzyć odpowiedniej firmie. Warto stawiać na firmy doświadczone, które wśród klientów cieszą się dobrą opinią.

Szeroka oferta wykonywanych gadżetów sprawia natomiast, że nie ma większych problemów z wybraniem takich gadżetów, które w przypadku danej firmy świetnie się sprawdzą. Jedną z wielu firm zajmujących się wykonywaniem gadżetów reklamowych jest KRD – profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Z jej usług powinni być zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci.

Gadżety reklamowe to dobry sposób na promocję firmy, oferowanych produktów i świadczonych usług. Sprawiają one, że firma postrzegana jest lepiej, zyskuje pozytywny wizerunek, zaczyna istnieć w świadomości potencjalnych klientów. Na gadżetach reklamowych nie warto oszczędzać. Decydując się na nie, należy postawić na te wykonane solidnie.

4 komentarze

 • HistorieOzyciu

  15 lutego 2022 at 13:42

  Słuszny głos w sprawie, czy to jest eko. Dzisiaj swiadomość ochrony środowiska jest na wysokim poziomie i firmy, które zwracają na to uwagę patrzą na to z czego zamówione gadzety są wykonane. zapraszam na moj blog o życiu.

  Odpowiedz
 • Meggi

  16 lutego 2022 at 09:45

  gadżety reklamowe zazwyczaj przydają się na targach, ekspozjach, gdzie rozdaje sie je, by zareklamować usługę czy produkt. Ważne by nie produkować ogromnych ilości, bo przecież to i tak trafi do kosza. Dziś wlasciwie wszystko mozna wysłać mailem, ofertę, promocję. takie jest moje zdanie.

  Odpowiedz
 • Leo23

  18 lutego 2022 at 14:40

  Korporacje, które mają nie tyle nieograniczone co duże budżety na marketing nie przejmują się ekologią. Pracuje w banku, gdzie co miesiąc przyjeżdżają do nas tony ulotek, folderów i druków, jak na to patrzę to załamuję ręcę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz