magazyn informacyjny

Wiadomości | analizy | opinie | ciekawostki
Home » Co wiemy o GTA 6 po analizie pierwszego trailera

Co wiemy o GTA 6 po analizie pierwszego trailera

Rockstar udostępnił bardzo oczekiwany zwiastun GTA 6, który potwierdza, że gra zabiera nas z powrotem na tętniące życiem ulice i nasłonecznione wybrzeże Vice City, inspirowane Miami na Florydzie.

Trailer przedstawia nam również pierwszą w historii serii żeńską protagonistkę, która  wraz z drugim, męskim bohaterem  przemierza miasto na motorówce, motocyklu i samochodzie sportowym, popełniając wszelkiego rodzaju przestępstwa.

Trailer składa się z serii dynamicznych scen na tle utworu “Love is a Long Road” Toma Petty’ego. Widzimy plaże, nocne imprezy i wiele twerkingu oraz napad w wykonaniu dwójki bohaterów. Wygląda na to, że to współczesne wcielenie Bonnie and Clyde.

Zwiastun pokazuje różnorodne lokacjw, w tym zatłoczone plaże Vice City, otaczające bagna, autostrady, kluby nocne, miejsca spotkań na dachu, baseny pełne aligatorów i oczywiście więzienie. Naturalnie pod względem grafiki – biorąc pod uwagę, że ostatnia gra z serii ukazała się 10 lat temu, to jest to najlepsza wizualnie odsłona GTA i to nieporównywalnie.Rockstar twierdzi, że GTA VI będzie “największą, najbardziej wciągającą ewolucją” serii.

Wydanie gry planowane jest w 2025 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. 

Premiera trailera Grand Theft Auto VI  miała miejsce we wtorek 5 grudnia, dzień wcześniej niż oczekiwano z powodu przecieku na TikToku.

Dodaj komentarz