magazyn informacyjny

Wiadomości | analizy | opinie | ciekawostki
Home » 6 pomysłów na prezent dla drugiej połówki

6 pomysłów na prezent dla drugiej połówki

Święta i urodziny wypadają co roku, a Ty – jak co roku – nie wiesz, co kupić drugiej połówce? Spieszymy z pomocą! Przed Tobą sześć propozycji na trafiony upominek. Pośród pomysłów znalazły się inspiracje uwzględniające zamiłowania gamingowe, muzyczne i filmowe.

Gra w wydaniu kolekcjonerskim lub pad do konsoli

Doskonale wiesz, co jest największą pasją Twojej drugiej połówki. Jeśli długie zimowe wieczory spędza na pełnych emocji wirtualnych pościgach czy strzelaninach, masz pewność, że ucieszy się z najnowszej gry w kolekcjonerskim wydaniu. Do takich ekskluzywnych zestawów producenci często dołączają figurkę lub inne gadżety (na przykład koszulki), które są obiektem pożądania każdego fana. Alternatywą może być pad do konsoli w nietypowej obudowie, jakiej nie ma nikt inny. To praktyczny, a z drugiej strony nietuzinkowy pomysł na prezent dla miłośnika elektronicznej rozrywki.  

Klocki LEGO w rozbudowanych wariantach

Niech nie zwiodą Cię pozory – gdy ktoś raz zarazi się pasją do klocków LEGO, to nigdy z niej nie wyrośnie. Klasyczne serie, Technics, Architecture czy kolekcje oparte na postaciach znanych z filmów lub gier – marka LEGO ma w ofercie naprawdę wyjątkowe zestawy, będące marzeniem całkiem dorosłych chłopców. Jest w czym wybierać!

Coś dla audiofila

Jeśli Twoja druga połówka obsesyjnie interesuje się muzyką i wyjątkowym brzmieniem, na pewno ucieszy się z prezentu, który zwiększy jej doznania słuchowe. Słuchawek nigdy za wiele! Upewnij się, czy niepotrzebne mu są nowe – na przykład do bardziej komfortowego odsłuchu ulubionych twórców w domowym zaciszu. A może ukochany potrzebuje małego zestawu bezprzewodowego, aby raczyć się muzyką podczas porannych treningów? Dobrym pomysłem może być również zakup płyty winylowej, której druga połówka jeszcze nie ma w swojej kolekcji, a o której skrycie marzy. 

Biografia ulubionego zespołu

Koniecznie sprawdź, czy ulubiony zespół Twojego partnera wydał już swoją biografię. Jeśli tak, pomysł na prezent masz z głowy. Do książki czy płyty ze wspomnieniami i zdjęciami możesz dołączyć merch w postaci kubka, plakatu, koszulki czy breloczka. A może odpowiednim prezentem będzie zakup podwójnych biletów na zapowiadaną na przyszły rok trasę koncertową?

Kosz prezentowy z łakociami

Nie ma chyba takiej osoby na świecie, która nie ucieszyłaby się z kosza pełnego ulubionych słodyczy, znakomitej jakości kawy, regionalnych wędlin czy miodów pitnych. Polskie manufaktury prześcigają się w swoich ekskluzywnych propozycjach. Ręcznie robione czekolady, zdobione w atrakcyjny sposób, ale też czekoladowe narzędzia – pomysłów na coś słodkiego jest bardzo wiele. 

Bon prezentowy

Jeśli obawiasz się, że nie trafisz ze swoim upominkiem, możesz spokojnie postawić na bon prezentowy. Wiele sklepów, nie tylko tych oferujących książki czy elektronikę, ale także najwyższej jakości kawy i herbaty, gry online czy kosmetyki premium mają w swojej ofercie karty prezentowe. Większość dużych serwisów udostępniających muzykę czy filmy sprzedaje bony umożliwiające subskrypcję swoich usług. 

Dodaj komentarz